pondelok, 05. december 2022

HATTI - rezerovaný

Hatti
Vek: 1/2021
Pohlavie: pes
Kastrácia: áno
Výška: 75 cm
Váha: 37 kg
Psy a fenky:áno
Mačky: áno

Všetci by chceli mať doma vlka ,no neuvedomujú si čo taký psík potrebuje a čo si vyžaduje starostlivosť o neho.  Som československý vlčiak bez pp. Moja povaha a temperament je trochu odlišný od ostatných psíkov a často mám svoju hlavu, no keď si ma získaš budem ti v pätách a nikdy ťa nenechám samého. Môj pohľad a pohyby budú pastvou pre tvoje oči. Zaryjem sa ti do srdca a tam navždy zostanem. Medzi nami sa vytvori silné puto, ktoré nikto nerozdelí.
No potrebujem pánička s pochopením a väčšou dávkou trpezlivosti. Predsa mi koluje v žilách po predkoch kus divočiny, a ty ju možeš mať pri sebe doma. Výnimočný pes potrebuje výnimočného pána. Si to ty?
Znesiem sa so psíkmi aj fenkami, no v budúcnosti môžem byť ku psíkom rovnakého pohlavia dominantný. Mám za sebou dva cvičáky, snažím sa poslúchať ako najlepšie dokážem. Pokiaľ budeme žiť spolu v dome, pozemok budeš musieť mať dobre zabezpečený, než si na teba zvyknem a príjmem tvoj domov za svoj. Rodina je pre mňa nadovšetko. Ako som uz spomínal, získaj si ma a nedám si ťa za nič na svete. Čakám na teba, daj mi šancu a ja zaplním prázdne miesta v tvojom dome a srdci. Sľubujem
???? 0918505254

Joomla templates by a4joomla