Ako pomôcť?


Akokoľvek. V princípe budeme radi za akúkoľvek pomoc, ale predsa, niektoré veci sú potrebnejšie ako iné. Môžete pomôcť buď fyzicky, alebo materiálne.
Materiálne napríklad:

- granule, konzervy,  najvhodnejšie granule sú Brit Care alebo Brit Prémiun (prosíme nenoste nám lacné hypermarektové granule psíkovai z nich hnačkujú a majú žalúdočné ťažkosti) radšej prineste menšie balenie kvalitnejších granul
- deky, úteráky, posteľné oblečenie, prikrývky, búdy (matrace nám nenoste, psíkovia to veľmi rýchlo roztrhajú a v zime navlhnú a chladia) 
- nepotrebné hračky, obojky a vodítka

 MG 0731 2014-03-10  MG 0753


Ak chcete pomôcť, ale materiál nemáte:
- pokúste sa nájsť psíkom nový domov tým že budete zdieľať naše albumy
- môžete sa stať dobrovoľným spolupracovníkom KS
- pomôžte rozšíriť osvetu KS
- snažte sa okolo seba znížiť príčiny túlavých a vyhodených psov.

 MG 9704


Chcete sa stať dobrovoľníkom?
Máte záujem pomôcť dobrovoľne bez nároku na honorár? Alebo len tak občas prísť a venčiť psíkov? V takom prípade stačí prísť na KS v čase otváracích hodín (utorok až piatok v čase od 13 hod. do 15,30 hod.). Pri prvej návšteve je nutné podpísať dokument obsahujúci informácie, že sa stávate dobrovoľným pracovníkom KS a preberáte na seba zodpovednosť za psíka počas venčenia. Venčiť a pomáhať môžu osoby akéhokolvek veku, ak ale nemajú občiansky preukaz, daný dokument musí podpísať zástupca (rodič). Psíky sú následne prideľované podľa fyzických schopností konkrétneho pomocníka. Daný dokument samozrejme nezaväzuje k nijakej práci ani pravidelnému navštevovaniu KS, ide o čisto dobrovoľnú výpomoc.

03

Joomla templates by a4joomla