Ďakujeme každému kto myslí na našich psíkov v hlavne v zime.

Momentálne z materiálnej pomoci najviac potrebujeme uteráky, plachty, osúšky, posteľné obliečky, savé podložky pod šteniatka.  

Pokial by ste psikom chceli spravit radost prijimame granulky BRIT ine nie alebo gumene hračky pre väčšie psíky či uzle. Popripade drevitu vlnu.

Nenoste nam prosim ziadnu inu znacku granul len BRIT ktore pouzivame na krmenie psikov. Dakujeme za pochopenie a dufame,ze si prispevok precitate pred tym ako budete psiky chciet obdarovat.

PRIJIMAME GRANULE BRIT, DREVITU VLNU, PLIENKOVE PODLOZKY, GUMENE HRACKY CI UZLE. DAKUJEME

Ako pomôcť?


Akokoľvek. V princípe budeme radi za akúkoľvek pomoc, ale predsa, niektoré veci sú potrebnejšie ako iné. Môžete pomôcť buď fyzicky, alebo materiálne.
Materiálne napríklad:

- granule, konzervy,  najvhodnejšie granule sú Brit Care alebo Brit Prémiun (prosíme nenoste nám lacné hypermarektové granule psíkovai z nich hnačkujú a majú žalúdočné ťažkosti) radšej prineste menšie balenie kvalitnejších granul
- deky, úteráky, posteľné oblečenie, prikrývky, búdy (matrace nám nenoste, psíkovia to veľmi rýchlo roztrhajú a v zime navlhnú a chladia) 
- nepotrebné hračky, obojky a vodítka

  


Ak chcete pomôcť, ale materiál nemáte:
- pokúste sa nájsť psíkom nový domov tým že budete zdieľať naše albumy
- môžete sa stať dobrovoľným spolupracovníkom KS
- pomôžte rozšíriť osvetu KS
- snažte sa okolo seba znížiť príčiny túlavých a vyhodených psov.

 MG 9704


Chcete sa stať dobrovoľníkom?
Máte záujem pomôcť dobrovoľne bez nároku na honorár? Alebo len tak občas prísť a venčiť psíkov? V takom prípade stačí prísť na KS v čase otváracích hodín (utorok až piatok v čase od 13 hod. do 15,30 hod.). Pri prvej návšteve je nutné podpísať dokument obsahujúci informácie, že sa stávate dobrovoľným pracovníkom KS a preberáte na seba zodpovednosť za psíka počas venčenia. Venčiť a pomáhať môžu osoby akéhokolvek veku, ak ale nemajú občiansky preukaz, daný dokument musí podpísať zástupca (rodič). Psíky sú následne prideľované podľa fyzických schopností konkrétneho pomocníka. Daný dokument samozrejme nezaväzuje k nijakej práci ani pravidelnému navštevovaniu KS, ide o čisto dobrovoľnú výpomoc.

03

Joomla templates by a4joomla